Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

 

NOVINKY

 

 

5.11. 2012      V sobotu jsme s zúčastnili 13. Obranářského závodu v Doksech. Už ráno jsem měla zpoždění, ale vše jsem naštěstí jen tak tak stihla =) Kategorie ZZO, do které jsme byli přihlášeni byla jako první v pořadí a já vylosovala číslo 5, takže jsem si oddechla, že nemusím jako první. Než jsme nastoupili, trochu jsem si Badíkem hrála a ten byl jako vyměněný. Už jen to, že si chtěl hrát mě překvapilo. Nastoupili jsme na hlášení k panu rozhodčímu Palfimu a začalo to.... Bady byl úžasný, na přivolání okamžitě zareagoval a krásně předsednul, aport ke konci 3x překousl takže nám byl stržen 1 bodík a další bodík nám strhnul za ovladatelnost na vodítku, jinak vše za 10. Takže jsme si z poslušnosti odnesli 58 bodů a průběžné 2. místo. Jenže nebylo vyhráno, protože po všech kategoriích následovaly naše speciální cviky, které byly také hodnoceny. Každý byl za 15 bodů, takže se pořadí mohlo rychle změnit. Ale Bady zase perlil a ze 45 bodů jsme dostali od pana rozhodčího Koláře 44 bodů, takže celkem 102 bodů .... 2. místo !!!!

  

31.10. 2012      Přidáno několik fotek ze cvičáku v Hrádku

15.10. 2012      Přidány fotky z Výcvikového víkendu v Jablonném nad Orlicí a dále fotečky ze závodu Velká cena Hrádku nad Nisou

7.7. 2012      V Hrádku se konaly další dogdancingové zkoušky a tentokrát jsme si s Badym opravili zkoušku HtM1 na 25 bodů se známkou výborně a tím nám chybí už jen F1 k získání Mastera =),  tak snad se nám to podaří.

  

více foto ve fotogalerii

30.6. 2012      Přes neúspěšný minulý víkend, kdy jsme s Badíkem byli diskvalifikováni z HtM1 a F1, jsme si to tento víkend vylepšili a úspěšně jsme zvládli zkoušku DwD1 za 33 bodů.

   

(foto: Michaela Palfiová, Martina Irglová)

1.6. 2012      Několik fotek z Kristýny a ze cvičáku

 

9.5. 2012      Máme nového člena rodiny - Hopsakoule ze Zvířetníku =)

11.4. 2012      Po dlouhé době jsem vytvořila video, bohužel si Bady v pátek přetrhnul (nebo natrhnul) šlachu, takže teď máme několik měsíců bez cvičení, a tak spoustu cviků ani nemáme natočených, protože jsem čekala na to, až se zase udělá hezky.

video zde

4.4. 2012      Vloženy fotky z nedělního cvičáku.

28.3. 2012      Poslední asi 2 týdny bylo venku moc hezky, a tak ani my jsme nelenili a cvičili, byli jsme na tréninku s Péťou Malou, která mi poradila jak už mám konečně Badyho naučit couvat, tak poctivě trénujeme a docela nám to jde, dále jsme projeli všechny cviky na zkoušku F1, takže už jen vybrat hudbu a 24.6. se jde na to. Taky pořád přemýšlím, jestli vymyslet nějakou sestavu na Hrádeckýho tanečníka, který bude 23.6., ale stále nemůžu najít vhodnou hudbu =((( No a nakonec jsem se rozhodla, že zkusim udělat něco s těma našema stopama, takže chodím na pole a čmucháme čtverečky, tak jsem zvědavá, ale zatím mu to jde a myslím, že ho to i baví (samozřejmě, když je to nenažraný labrador), ale on je do toho tak hrrr, že nevim jak ho uklidnit, ale to snad časem pochopí =)

Aktualizace akciček

23.2. 2012      Bady dnes oslavil své 8. narozeniny =)

21.2. 2012      Dnes nás opustila naše Fidorka =(((

6.2. 2012      Přidány další fotky, tentokrát se nám smečka rozrostla =)
 
30.1. 2012      Přidány nové fotky Badyho s kamarádkou Cleary
 
1.1. 2012      Tak Vánoce a Silvestr jsou za námi. Od Ježíška dostal Bady spoustu dárků ... hračku, obojek, vodítko a dobroty. Silvestr už nebyl tak úžasný, ale přežili jsme a to je hlavní. Myslím ale, že příští rok budu uvažovat o něčem na uklidnění.

2012

 

15.11. 2011      Nové fotky z louky =)

     

více zde

29.10. 2011      Bady dnes úspěšně složil zkoušku ZPU1 =)

více zde

15.10. 2011      Závody v Hrádku nad Nisou byly moc hezké, jen se nám to zase moc nepovedlo. Přivolání mu trvalo, chůze u nohy asi nejhorší, jakou mohl předvést a aportík sice přinesl, ale panu rozhodčímu se moc nelíbil. Dostali jsme 52 bodů a celkem 7 místo.

2.10. 2011      Několik fotek z nedělního výcviku (foto od Janči Langhof)

     

1.10. 2011      Tak jsme úspěšně složili další dogdancingovou zkoušku, a to MD1 =))))

více zde  foto zde

Taky máme nového kamaráda Bertíka =) tak mrkněte zde

4.9. 2011      Badík dnes složil dogdancingovou zkoušku HtM1, ale musim říct ... děs běs

více zde

dále přidány fotky do fotogalerie z Krále Freestylu

16.8. 2011      po dlouhé době jsme se vydali na cvičák do Hrádku na obrany. Bady nekousal od února, ale nezklamal. Stále ho to strašně baví =)

foto zde

13.8. 2011     Fidorka oslavila své 2. narozeniny a dostala krásný dort =)

  

7.-12.8. 2011      jsme si s Badym užili super relaxační týden na LVT agility ve Cvikově. Byli jsme pouze jako rodinný doprovod Rádě a Kukymu, kteří si agility vyzkoušeli poprvé a taky myslím, že ne naposled. My s Badíkem sledovali jak se vše má, chodili na procházky a samozřejmě i trochu fotili.

foto zde

28.-31.7. 2011      jsem strávila krásný víkend v ZKO Jablonné nad Orlicí. Bohužel jsem jela bez Badyho, protože jsem se bála, že už to nebude nic pro něj. No asi by ho to bavilo, ale nevím jestli by mě bavilo jezdit s ním pak po veterinách. Takže jsem se rozhodla si místo něj vzít foťáček. V sobotu nás přijel navštívit PAN Jaroslav Labík a předvedl krásnou poslušnost se dvouma BOM. Následoval seminář a pak spousta lidí došla k závěru, že dělají vlastně všechno špatně (mimochodem i já). Jinak to byl moc povedený seminář, hezky se poslouchal a určitě jsem si z toho něco vzala do budoucna.

Video zde

2.7. 2011      jsme se zúčastnili Závodu Jizera pořádaného ZKO Turnov. Na náš výkon nemůžu říct nic jiného než HRŮZA!!!!!! Bady si totiž usmyslel, že když bude bez vodítka nebude poslouchat vůbec. Na přivolání tedy ještě přiběhl - 8 bodů, ovladatelnost, S-L, za pochodu odložení vleže - 10 bodů, aport - pro ten pěkně běžel, ale už se nevrátil ke mě - 0 bodů, odložení - zdrhnul když jsem od něj udělala krok - DIS. Noo byla tam moje sestřička a roztomilá fenečka. Takže ve výsledku krásné 15. místo z 15 zúčastněných. JSME PROSTĚ OSTUDY !!!!!

12.6. 2011      jsem dělala společnost Rádě a Kukymu na speciální výstavě KCHBO. Jelikož jsem měla foťák, nedala jsem ho z ruky a fotila jsem o stošest. Takže fotečky ve fotogalerii. (škoda, že pršelo =( )

6.6. 2011      V sobotu jsme se zúčastnili Hrádeckého voříška =) bohužel pohárek jsme ale nevyhráli =))))

foto zde

3.6. 2011      Přidáno nové video. Pilně trénujeme na HtM1, MD1 a na ZPU1, takže snad to tento rok zvládneme. Jak je možné vidět v akcích, plánuju s Badíkem spoustu závodů, tak jestli zdraví bude sloužit, přihlásíme se.

2.6. 2011      aktualizovány naše akce

30.4. 2011      jsme se zúšastnili semináře pozitivní motivace (více zde)

23.4. 2011      Dneska jsme na cvičáku trochu potrénovali na zkoušky z dogdancingu, pak jsme si s holkama a Kukym trochu zaházeli talířema a při západu slunce jsem byla s Badym na první letošní stopě. Dala jsem mu do každé třetí stopy buřtíčka a myslím, že to byla za naší neslavnou stopařskou karieru ta nejlepší. Ze začátku jsem ho musela trošku usměrnit (dokonce jsem byla v klidu), ale pak šel moc pěkně. Tak uvidíme, jak nám to půjde dál, třeba mě to začne i bavit =)

Fotky ze cvičáku ZDE

4.4. 2011      V pátek jsme v Hrádku nad Nisou měli první trenink dogdancingu s Péťou Malou. Bady byl moc šikovný, možná až moc, dozvěděli jsme se spoustu informací a udělali pár fotek. Budeme pilně trénovat, hlavně tedy já, protože je pro mě problém udělat kruh po i proti směru hodinových ručiček =). V neděli byl Bady s páníčkem na výletě v Českém Ráji a večer byl zase úplně vyřízený. Asi budeme muset procházky pomalu zkracovat a zaměstnat více mozek než nožky =)

Přidány fotky našeho Badyho s kamarádkou bačkorou zde

28.3. 2011      Nové fotky ve fotogalerii.

19.3. 2011      Včera byl Bady na kontrolním vyšetření moči a vyšlo to vše vpořádku !!!!!
Dále jsou doplněny naše akcičky, na které se chystáme =)

23.2. 2011      Bady oslavil své 7. narozeniny.

8.2. 2011      Po nedělním cvičáku se Badymu hnuly kamínky v močovém měchýři a nebylo mu vůbec dobře. Včera jsme dávali moč do laborky a samozřejmě tam ty kamínky má. Bohužel nám asi končí výcvik, hlavně obrany a kravinky, při kterých hodně skáče. Doufám tedy, že se mu to brzy zlepší.

Nové fotky ze cvičáku ve fotogalerii nebo zde.

31.1. 2011      Přidány nové fotky ve fotogalerii.

23.1. 2011      Protože já mám zkouškové období a venku je neustále zima a sníh, Bady má přes týden doma klídeček s občasnými procházkami a každou neděli posloucháníčko v Hrádku na cvičáku. Jinak nám zase hárá Arletka, tak je Bady zamilovaný a kouká na ní přes okno.

3.1. 2011      Svátky jsou úspěšně za námi !!! Pod stromeček Bady dostal nesčetně hraček, dobrotek,... pytel granulí a obleček, který mu je samozřejmě malý. Naučili jsme se první trik pomocí klikru, podnikalo se plno výletů a procházek (viz foto). A Silvestra Bady přežil statečně pod stolem i s Arlí.

 V novém roce plánujeme zkoušku ZPU1 a snad i nějaké ty závody, v létě tábor či výcvikový víkend a spoustu zábavy.

TOPlist